בית

במדיטרק – המרכז לטיפול בכאבי גב וצוואר מיושמים פיתוחי חברת מדיטרק, שהינה מובילה בפיתוח, בדיקה וייצור של מכשור רפואי חדשני וייחודי בתחום חקר הגב והצוואר.

הטיפולים במרכז מוכרים ע"י ביטוחים משלימים של קופות החולים השונות וחברות הביטוח הרפואיות.

לפרטים נוספים וליצירת קשר – לחצו כאן

מדיטרק – המרכז לטיפול בכאבי גב וצוואר הינו מרכז ייחודי ומודרני המשלב ייעוץ, אבחון וטיפול פיזיותרפי, המותאמים בתוכנית טיפולים אישית לצרכיו הפרטניים של כל חולה וחולה.

תוכנית הטיפולים מאפשרת החלמה מהירה לסובלים מבעיות גב וצוואר תחת קורת גג אחת, ללא צורך באישפוז. בנוסף, שעות הטיפול הינן גמישות ומאפשרות למטופלים שלא להיעדר מהעבודה.

במדיטרק - אנו מאמינים כי אין מחלה הקשורה לעמוד שדרה שלא ניתן לרפאה. במיוחד לא כזו הנובעת מבעיות של פריצת דיסק.

הקו המנחה את צוות המרכז, בהנהלתו של ד"ר אריה גרובר, הוא טיפול בבעיות גב וצוואר באופן שמרני, ללא התערבות פולשנית . בנוסף, צוות המרכז שם דגש ומלמד את המטופל כיצד לנהל אורח חיים בריא עם גב וצוואר בריאים.


 

meditracTraction

Comments are closed.

  • אודותינו

    מדיטרק המרכז לטיפול בכאבי גב וצוואר הינו מרכז ייחודי ומודרני המציע ייעוץ תוכנית טיפולים פרטנית לכל החולה בהתאם לצרכיו הפרטיים ומצבו. מרכז זה הוא היחיד שעושה שימוש במוצרי חברת מדיטרק עם ניסיון נרחב ושיעורי הצלחה גבוהים. סוגי הטיפולים שמתבצעים הם: מתיחות לעמוד השדרה באמצעות מכשיר ה- Vertetrac, מתיחות לעמוד שדרה צווארי באמצעות מכשיר ה-Cervico2000 וכן טיפולי מתיחה משולבים בטיפולים מתקדמים נוספים.  

    טל' של המרפאה: 03-5445061

    שתפו אותנו

     Facebook GooglePlus TwitterLinkedin Youtube

Copyright © Meditrac 2015, all rights reserved.